درباره آیلار طب آذر

شرکت آیلار طب آذر با هدف بهبود سطح سلامت در جامعه و مصرف کنندگان، فعالیت خود را در ۱۳۹۰/۱۲/۰۹ در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرانتفاعی تهران تحت شماره ۴۲۱۲۹۶ به ثبت رسانده است. فعالیت شرکت در زمینه سلامت و تهیه بهترین محصولات، شامل دارو، ویتامین و مکمل های غذایی می باشد و تلاش ما بر این است تا بهترین محصولات را از معتبرترین شرکت ها و بالاترین سطح کیفی مواد اولیه تهیه و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهیم.

از جمله برنامه بلند مدت شرکت آیلار طب آذر، مشارکت در حوزه تولیدات داخلی تحت لیسانس کمپانی های مذکور، جهت سهولت دسترسی و همچنین داشتن قیمت مناسب محصولات برای هم وطنان عزیز میباشد.

ما اعتقاد داریم که سلامت یکی از بزرگترین نعمتها و مواهبی است که در اختیار انسان ها قرار گرفته است و باید به بهترین وجه از آن محافظت کنیم. شرکت آیلار طب آذر فعالیت خود را به سمت افزایش سطح سلامت مصرف کنندگان هدف گذاری کرده است و در این راستا تعهد دارد برترین و بهترین محصولات خود را در اختیار جامعه قرار گیرد. ما با اعتقاد به این حقیقت که «پیشگیری بهتر از درمان است» تلاش می کنیم که اطلاعات و آگاهی های لازم را به مصرف کنندگان خود ارائه دهیم. تلاش ما آموزش اطلاعات کاربردی در مورد تغذیه و روشهای اصلاح آن و… میباشد.

6+پخش کننده در کشور
30+افراد متخصص
12+سال تجربه

حضور آیلار طب در نمایشگاه های معتبر

آیلار طب آذر در میان بزرگان صنعت داروی کشور

شرکت های توزیع کننده