قرص جوشان کلسیم

طعم لیمو
20 قرص جوشان در تیوپ
16500 تومان
محصول آلمان

.

کلسیم فراوان ترین ماده معدنی در بدن است و 45% کل مواد معدنی موجود در بدن را تشکیل می دهد. 99% کلسیم در استخوان ها و دندان ها وجود دارد و 1% بقیه کلسیم در خون یافت می شود. ثابت بودن میزان کلسیم خون برای اعمال فیزیولوژیک بسیار حیاتی می باشد. هر قرص جوشان کلسیم سان لایف حاوی 500 میلی گرم کربنات کلسیم می باشد. که روزانه یک قرص جوشان در آب حل و میل شود.

 

کلسیم درسلامت استخوان ها و دندان ها ، انتقال تحریکات ، انقباض ماهیچه ها، ترشح هورمون ها، فعالیت آنزیم ها و انعقاد خون نقش دارد. مطالعات نشان داده که دریافت کلسیم کافی می تواند در پیشگیری از سرطان روده بزرگ ، مسمومیت دوران حاملگی و افزایش فشار خون موثر باشد. کلسیم و پوکی استخوان در صورت ناکافی بودن دریافت کلسیم ، خون کلسیم لازم را از استخوان برداشت می کند. برداشت تدریجی کلسیم از استخوان ها در تمام طول عمرهمراه با عوامل دیگر منجر به استئوپروزیاپوکی استخوان در دوران میانسالی و سالمندی می شود. عامل تشدید کننده دیگر در دوران سالمندی و در زنان بعد از دوران یائسگی کاهش کفایت جذب کلسیم می باشد. پوکی استخوان عامل بسیاری از شکستگیها ، تغییر شکل و درد در استخوان ها در افراد میانسال و سالمندان می باشد.

قرص جوشان کلسیم فاقد شکر میباشد.

 

افرادی که بیشتر در معرض کمبود کلسیم هستند:
-افرادی که لبنیات کم مصرف می کنند
-مادران باردار، مادران شیرده وکودکان درصورتی که دریافت کلسیم آنها ازطریق رژیم غذایی کافی نباشد
-زنان دردوران یائسگی
-سالمندان
-برای پیشگیری ازپوکی استخوان وبیماریهای ناشی ازکمبود کلسیم باید دریافت کلسیم کافی ازطریق رژیم غذایی ازدوران کودکی مورد توجه قراربگیرد.


طریقه مصرف:
-روزانه یک قرص در یک لیوان آب حل کرده و بلافاصله میل شود
-در جای خشک و خنک و دور از دسترس کودکان نگهداری شود
-از رطوبت محافظت شود
-و یا طبق دستور پزشک
برای اطمینان از اصالت ، از داروخانه ها تهیه نمایید

 

فرمولاسیون:
کلسیم (بفرم کلسیم کربنات) 500 میلیگرم
مواد کمکی: اسید سیتریک، بی کربنات سدیم، اسید سیب، نشاسته، طعم دهنده لیمو، سیکلومات سدیم، سدیم ساخارین و ریبوفلاوین-5-فسفات

 

شماره پروانه: 4022679002518

 

جهت اطلاعات بیشتر میتوانید از سایت www.sunlife-vitamine.de استفاده کنید

 

.
بازگشت به صفحه محصولات

به اشتراک بگذارید:
WhatsApp پیام از طریق واتساپ 09211924310