قرص جوشان منیزیم با طعم پرتقال حاوی 200میلی گرم منیزیم می باشد. منیزیم باعث حفظ فعالیت نرمال ماهیچه و اعصاب، تنظیم ضربان قلب و استحكام استخوانها می شود.


تعداد در جعبه: 20 قرص جوشان در یک تیوپ

قیمت: 6500  تومان

کشور سازنده: آلمان

Magnesium

بزرگنمایی

طریقه مصرف ، فرمولاسیون ، شماره پروانه

شرح محصول

طریقه مصرف

روزانه یک قرص جوشان در یک لیوان آب جل و میل شود.

 

دوراز دسترس کودکان ودر جای خشک و خنک نگهداری شود.
فرمولاسیون
هر قرص جوشان منیزیم سان لایف حاوی: منیزیم (بفرم منیزیم کربنات) 200 میلی گرم می باشد. مواد کمکی: اسید سیتریک، بی کربنات سدیم، سوربیتول، طعم دهنده پرتقال، سیکلومات سدیم، سدیم ساخارین، نشاسته و ریبوفلاوین-5-فسفات . ** این محصول فاقد شکر می باشد.

 

 


شماره پروانه

4022679002488

قرص جوشان منیزیم با طعم پرتقال حاوی 200میلی گرم منیزیم می باشد.

 

بدن افراد بزرگسال حاوی 28-20 گرم منیزیم است كه 60% از آن در استخوان، 26% در عضله و ماهیچه ها و مابقی در بافت های نرم و مایعات بدن وجود دارد. منیزیم باعث حفظ فعالیت نرمال ماهیچه و اعصاب، تنظیم ضربان قلب و استحكام استخوانها می شود. منیزیم در درون بدن اعمال حیاتی و متعددی را ایفا می کند که از آن جمله می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

شركت در واكنشهای متابولیكی و تولید انرژی به عنوان كوفاكتور

 

کمک به انتقال پالس های الکتریکی در طول اعصاب و عضلات. این تکانه ها موجب انقباضهای عصبی- عضلانی به عبارت دیگر موجب خم شدن عضلات می شوند. بدون وجود منیزیم، عضلات ( حتی عضلات صاف جدار عروق ) دچار گرفتگی خواهند شد.

 

منیزیم درتنظیم فشار خون، در تامین سلامت قلب و عروق، در جلوگیری ازپوکی استخوان، کمک به بهبود سردردهای میگرنی نقش داشته و همچنین استرس، افسردگی و بیخوابی را نیز کاهش می‌دهد.

 

كمبود حاد منیزیم در بیماران كلیوی، درمان با دیورتیك ها، داروهای آسم، الکل، کافئین،  سوء جذب، پركاری تیروئید، التهاب لوزالمعده، كواشیوركور، دیابت، اختلالات غده پاراتیروئید، اضطراب، استرس بعد از جراحی و راشیتیسم مقاوم به ویتامین دی ایجاد می شود، که علائم بالینی آن عبارتند از: افزایش ضربان قلب، ضعف عضلانی و اسپاسم، تهوع، استفراغ، سردرد، افسردگی و از دست دادن اشتها.

 

مزایای محصول

دارای تاثیرات ویژه بر روی سلامت عمومی بدن

مصرف آسانتر

فاقد هرگونه ماده نگهدارنده و شکر

جذب بهترو بیشتر

(021) 66431613

info@aylartebazar.com

تهران ، کارگر شمالی ، بالاتر از بلوار کشاورز ، کوچه ارجمند ، پلاک 13

© 2017 AylarTebAzar All Rights Reserved, Design & Develop by Amin