قرص جوشان ویتامین ث بعنوان یک آتی اکسیدان قوی با تقویت سیستم ایمنی در موارد عفونت، خستگی عمومی و یا در شرایط استرس زا به بدن کمک می کند. و موجب حفظ و سلامت بافت پیوندی و محیطی بین سلولی می شود.


تعداد در جعبه: 20 قرص جوشان در یک تیوپ

قیمت: 11000  تومان

کشور سازنده: آلمان

جوشان ویتامین C

بزرگنمایی

طریقه مصرف ، فرمولاسیون ، شماره پروانه

شرح محصول

طریقه مصرف

روزانه یک عدد قرص را دریک لیوان آب حل کرده و بلافاصله میل کنید.

 

دور از دسترس کودکان و نور و در جای خنک نگهداری شود. بعد از مصرف درب تیوپ بطور کامل بسته شود. قرص بعد از حل شدن در آب بلافاصله مصرف شود.
فرمولاسیون
هر قرص جوشان ویتامین سی 1000 میلی گرمی سان لایف حاوی: ویتامین سی (ال- اسکوربیک اسید) 1000 میلی گرم. مواد کمکی: سیتریک اسید، بی کربنات سدیم، اینولین، سدیم سیکلومات، طعم دهنده لیمو/و یا پرتقال، سوربیتول، بتا کاروتن و سدیم ساخارین

 

 


شماره پروانه

4022679118714

قرص جوشان ویتامین ث سان لایف با طعم پرتقال حاوی 1000میلی گرم ویتامین ث می باشد.


ویتامین ث یک ویتامین محلول در آب است که نقش اساسی در ساخت و نگهداری کلاژن، بافت محیطی بین سلولی و بافت پیوندی دارد. مصرف این ویتامین بعنوان یک آنتی اکسیدان قوی از بدن ما در مقابل رادیکالهای آزاد محافظت کرده سبب تقویت و بهبود عملكرد سیستم ایمنی و افزایش سرعت بهبود زخم ها شده، و درپیشگیری از بیماری ها به ویژه سرماخوردگی ها مؤثر است علاوه برآن در سوختگی‌های شدید، شکستگی ها یا زخمها برای تسریع بهبودی مورد استفاده قرار میگیرد.

ویتامین ث سبب افزایش جذب آهن میشود. همچنین این ویتامین در تامین سلامت پوست و لایه های محافظتی بدن مؤثر بوده و پوست انسان را با طراوت نگاه داشته و موجب جوانی پوست می شود.

ویتامین سی احتمال بروز سکته مغزی در افراد غیر سیگاری را تا 30% و در افراد سیگاری را تا 70% کاهش می‏دهد (نیاز روزانه افراد سیگاری به این ویتامین 100 برابر افراد غیر سیگاری است).

مزایای محصول

حاوی 1000 میلی گرم ویتامین ث (اسکوربیک اسید) خالص

فاقد هرگونه ماده نگهدارنده و شکر

جذب سریع و بیشتر

مصرف آسانتر

 

 

(021) 66431613

info@aylartebazar.com

تهران ، کارگر شمالی ، بالاتر از بلوار کشاورز ، کوچه ارجمند ، پلاک 13

© 2017 AylarTebAzar All Rights Reserved, Design & Develop by Amin