شرکت آیلار طب آذر در 1390/12/09 در اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر انتفاعی تهران تحت شماره 421296 به ثبت رسیده است. فعالیت شرکت در زمینه سلامت و تهیه بهترین محصولات در این زمینه شامل دارو، ویتامین و مکمل غذایی می باشد. ما با اعتقاد به شعار «مردم ما لایق بهترین ها هستند» تلاش می کنیم که بهترین محصولات را از معروفترین  و خوش نامترین شرکتها و با برترین مواد اولیه تهیه و برای استفاده در اختیار شان قرار دهیم.

دیدگاه ما

ما اعتقاد داریم که سلامت یکی از بزرگترین نعمتها و مواهبی است که در اختیار مردم قرار گرفته و باید به بهترین وجه از آن محافظت کنیم و سعی و تلاش خود را بر این قرار دهیم که بتوانیم سطح سلامت مصرف کنندگان محصولات خود را بالا ببریم در این راستا باید برترین و بهترین محصولات در اختیار مردم ما قرار گیرد. ما با اعتقاد به این حقیقت که « پیشگیری بهتر و ارزانتر از درمان است» تلاش می کنیم که اطلاعات و آگاهی های لازم را در اختیار مصرف کنندگان خود قرار دهیم تلاش نماییم که برنامه های بهتری را در مورد تغذیه و روشهای اصلاح آن و… ارائه نماییم.

 

هدف ما

هدف ما افزایش سطح سلامت جامعه و مصرف کنندگان محصولات خود می باشد ما اعتقاد داریم که افزایش اطلاعات مردم در رابطه با سلامت، بهداشت و راههای ارتقای سطح سلامت بهترین راهکار در جهت جلوگیری از بیماری ها و هزینه های تحمیلی به بیماران میباشد.

درباره شرکت


چشم انداز شرکت
­

گروه تحقیق و توسعه: با توجه به شعار شرکت مبنی بر «مردم ما لایق بهترین ها هستند» گروه تحقیق و توسعه شرکت ماموریت دارد که همیشه بهترین و با کیفیت ترین محصولات را برای شرکت انتخاب و در اختیار مصرف کنندگان قرار دهد بر همین اساس این شرکت با یکی از خوش نامترین و معروفترین شرکتهای آلمانی که در زمینه تولید مکملهای غذایی فعال است قرارداد همکاری منعقد کرده و برای برخی از محصولاتی که مواد اولیه و خاستگاه آنها جنوب شرق آسیا است شرکتی از کشور کره جنوبی بنام چو-ا فارم را انتخاب و محصولاتی را گلچین و انتخاب کرده که  برای مصرف کننده ایرانی مفید و جذاب باشد.

بازاریابی و فروش: ما اعتقاد داریم که  برای فرهنگ سازی و تبلیغ محصولات خود نیاز به ایجاد تیمی قوی برای ویزیت پزشکان و داروسازان و معرفی محصولات خود داریم. هرچند که محصولات انتخاب شده دارای کیفیت  عالی بوده و در بین جامعه پزشکی کشور شناخته شده می باشند ولی نیاز به معرفی محصولات و حضور در بازار وجود تیم مارکتینگ و بازاریابی را لازم و ضروری میباشد.

تیم علمی: تیم علمی شرکت از افراد متخصص، صاحب نظر و آشنا به منابع علمی تشکیل شده است. تیم علمی کار پشتیبانی علمی برای پشتیبانی علمی و آموزش نمایندگان علمی شرکت و ارائه آخرین تحقیقات و دستاوردهای علمی در رابطه با مکمل های غذایی وارداتی به نمایندگان علمی و همچنین تهیه و تدوین برشور و کتابچه های علمی برای اطلاع  مصرف کنندگان.
تیم علمی شرکت از افراد متخصص و آشنا به منابع علمی  فعالیت می کنند و آماده ارائه آخرین اطلاعات علمی در مورد محصولات شرکت و سوالات مصرف کنندگان می باشد.

WhatsApp پیام از طریق واتساپ 09211924310