مکمل های غذایی:

مکمل های غذایی شامل ویتامین ها ، مواد معدنی ، گیاهی ، آمینواسیدها ، آنزیم‌ها و موادی از این قبیل می‌باشند  که در شکل‌های مختلفی قابل تهیه هستند. مکمل‌ها در شکل‌های مختلفی قابل تهیه هستند. به فرض مثال می‌توان آنها را به فرم قرص ، کپسول ، پودر و همچنین نوشیدنی ها و شکلات های انرژی ‌زا یافت.
 اگر غذاهای مغذی و متنوع نمی‌خورید ، استفاده از برخی از مکمل‌ها باعث رسیدن مواد مغذی و اساسی کافی به بدنتان می‌شود.

با این حال، مکمل‌ها نمی‌توانند جای خواص تمامی میوه‌ها را بگیرند. برای اطمینان از سلامت بدن، میوه را از برنامه غذایی خود حذف نکنید.

شواهد علمی نشان دهنده این موضوع هستند که مکمل‌های غذایی برای سلامت کلی و برخی شرایط سلامتی مفید هستند. به فرض مثال کلسیم و ویتامین دی برای تقویت استخوان‌ها و پیشگیری از پوکی استخوان موثر هستند ، فولیک اسید احتمال نقص هنگام تولد را در جنین پایین می‌آورد.

 

محصولات شرکت:

آمپول خوراکی بایوتن محصول شرکت آیلار طب آذر

آمپول خوراکی بایوتن حاوی 300 میلی گرم رویال ژلی، 750 میلی گرم روغن جوانه گندم ، 3000 میلی گرم عصاره گرده گل (پولن) و 5000 میلی گرم عسل می باشد که برای بهبود عملکرد ذهنی و افزایش تمرکز، افزایش سیستم ایمنی بدن و میل جنسی، شادابی و طراوت پوست موثر می باشد. هر کدام از این ترکیبات اثرات و فوایدزیادی برای ما دارند که در استفاده همزمان باهم اثرات آنها باهم جمع شده و دارای اثردهی برتری می باشند.

 

آمپول خوراکی نیوهم محصول شرکت آیلار طب آذر

آمپول خوراکی نیوهم با طعم آلبالو حاوی 23.17 میلی گرم آهن، 2.47 میلی گرم منگنز و 0.14 میلی گرم مس است. محلول نیوهم با تامین 100% نیاز روزانه افراد به آهن از عوارض کمبود آن جلوگیری می کند. فرم محلول نیوهم ضمن اینکه دارای جذب بیشتری است دارای عوارض گوارشی کمتری نیز می باشد.

 

آمپول خوراکی رد جنسینگ محصول شرکت آیلار طب آذر

آمپول خوراکی رد جنسینگ حاوی 200 میلی گرم جنسینگ قرمز کره ای و 200 میلی گرم گاسترودیا الاتا خشک شده می باشد. که برای موارد زیر استفاده می شود.
یکی از گیاهان نیروزا و مقوی که شهرت زیادی در جهان دارد “جینسینگ” می باشد که بهتر است آن را  “گیاه جوانی” یا “نوش دارو” بنامیم.


ساشه بایوتن محصول شرکت آیلار طب آذر

محلول خوراکی بایوتن در هر ساشه حاوی 300 میلی گرم رویال ژلی ، 750 میلی گرم روغن جوانه گندم ، 3000 میلی گرم عصاره گرده گل (پولن) و 5000 میلی گرم عسل می باشد که برای بهبود عملکرد ذهنی و افزایش تمرکز، افزایش سیستم ایمنی بدن و میل جنسی، شادابی و طراوت پوست موثر می باشد. هر کدام از این ترکیبات اثرات و فواید زیادی برای ما دارند که در استفاده همزکان باهم اثرات آنها باهم جمع شده و دارای اثردهی برتری می باشند

 

قرص جوشان ویتامین سی محصول شرکت آیلار طب آذر

قرص جوشان ویتامین ث سان لایف با طعم پرتقال حاوی 1000 میلی گرم ویتامین ث میباشد. 
قرص جوشان ویتامین ث بعنوان یک آنتی اکسیدان قوی با تقویت سیستم ایمنی در موارد عفونت، خستگی عمومی و یا در شرایط استرس زا به بدن کمک میکند. و موجب حفظ و سلامت بافت پیوندی و محیطی بین سلولی میشود.

 

قرص جوشان کلسیم محصول شرکت آیلار طب آذر  
کلسیم فراوان ترین ماده معدنی در بدن است و 45% کل مواد معدنی موجود در بدن را تشکیل میدهد. 99% کلسیم در استخوان ها و دندان ها وجوددارد و 1% بقیه کلسیم در خون یافت میشود.ثابت بودن میزان کلسیم خون برای اعمال فیزیولوژیک بسیار حیاتی میباشد. هر قرص جوشان کلسیم سان لایف حاوی 500 میلی گرم کربنات کلسیم میباشد.

 

قرص جوشان کلسیم + ویتامین دی محصول شرکت آیلار طب آذر  
کلسیم یکی از مهم ترین مواد معدنی ضروری برای بدن است که نقش مهمی در ساخت و حفظ استحكام استخوان ها و دندان ها دارد. در حدود 99 درصد کلسیم بدن در استخوان ها و دندان ها ذخیره میشود. ویتامین D كه مهم ترین منبع تولید آن نور خورشید است ، برای رسوب كلسیم در استخوان ها و دندان ها ضروری است. هر قرص جوشان کلسیم + ویتامین د3 حاوی 500 میلیگرم کلسیم و 2/5 واحد بین المللی ویتامین د3 میباشد. مصرف دو قرص جوشان نیاز روزانه شما را نسبت به کلسیم و ویتامین د3 تامین میکند.

 

قرص جوشان انرژی محصول شرکت آیلار طب آذر

قرص جوشان انرژی ترکیبی متعادل از تورین، کافئین و ویتامینهای گروه ب میباشد که علاوه بر تامین ویتامین های مورد نیاز ورزشکاران انرژی از دست رفته آنها را تامین و موجب شادابی و سرزندگی آنها میشود. قرص جوشان انرژی با تحریک سیستم عصبی و متابولیسم موجب کاهش خستگی جسمی و جلوگیری و یا درمان خواب آلودگی میشود.

 

قرص جوشان منیزیم محصول شرکت آیلار طب آذر

جوشان منیزیم با طعم پرتقال حاوی 200میلی گرم منیزیم میباشد. منیزیم باعث حفظ فعالیت نرمال ماهیچه و اعصاب، تنظیم ضربان قلب و استحكام استخوانها میشود.

 

قرص جوشان آهن + ویتامین سی محصول شرکت آیلار طب آذر

قرص جوشان آهن + ویتامین سی حاوی 14 میلی گرم آهن و 75 میلی گرم ویتامین C میباشد و این محصول فاقد شکر بوده و برای افراد دیابتی مناسب میباشد ، ملح آهن در قرص جوشان آهن + ویتامینc  فروس گلوکنات است که دارای جذب بالاتر و عوارض گوارشی کمتری نسبت به بقیه ی ملح های آهن میباشد ، این محصول  با طعم گیلاس بوده و طعم بد آهن در آن احساس نمیشود.

 

قرص جوشان مولتی ویتامین محصول شرکت آیلار طب آذر

جوشان مولتی ویتامین با طعم پرتقال حاوی 10 نوع ویتامین مختلف میباشد و با توجه به این که امروزه در تولید مواد غذایی از روش ها و تركیبات شیمیایی جهت تسریع تولید استفاده میشود ،این عوامل سبب پایین آمدن كیفیت مواد غذایی مصرفی از نظر وجود ویتامین ها میگردند ، لذا مصرف روزانه یک عدد مولتی ویتامین ضروری به نظر میرسد .این محصول حاوی ویتامین های گروه بی ، ویتامین سی و ویتامین ایی میباشد.

قرص جوشان لیبیدو-من محصول شرکت آیلار طب آذر

قرص جوشان لیبیدو-من سان لایف  افزایش دهنده میل، قدرت و انرژی جنسی میباشد و موثر در قدرت باروری و افزایش دهنده نشاط جنسی میباشد ، حاوی 400 میلی گرم  پودر گیاه ماکا ، 400 میلی گرم ال آرژنین ، 5 میلی گرم زینک ، 27.5 میلی گرم سلنیوم و ویتامین های گروه بی میباشند.

 

کپسول هیر اکتیوتور محصول شرکت آیلار طب آذر

با گذشت زمان اکثر ما با ریزش مو در روی سر مواجه میشویم و تغذیه نامناسب، اضطراب، تغییرات هورمونی و حاملگی همگی میتوانند به بالا بردن میزان ریزش مو در سطوح بالا کمک کنند. راه مناسب برای مبارزه با این ریزش مو استفاده از هیراکتیواتور به عنوان بخشی از رژیم غذایی متعادل میباشد. این محصول مملو از آمینو اسید ها میباشد که با املاح و ویتامینهای موثر بر سلامت مو غنی شده است و که برای ساختن پروتئین هایی که در ارتقا براقی و تقویت و سلامت مو موثر میباشند.

 

کپسول کلاژن اکتیو محصول شرکت آیلار طب آذر

پوست در بدو تولد نازک بوده و ضخامت آن با افزایش سن تا بزرگسالی افزایش می یابد. کاهش ضخامت، تغییر بافت، ضعیف تر شدن و کمتر شدن قدرت حفاظتی آن در دوران سالخوردگی. کپسول کلاژن اکتیو سان لایف با تامین مواد مورد نیاز پوست ضمن تامین نیازهای آن از پیری پوست جلوگیری و جوانی و شادابی را برای آن به ارمغان میاورد.

 

کپسول زینک ویتال محصول شرکت آیلار طب آذر

كپسول زینك ویتال حاوی 5 میلیگرم روی، به همراه ویتامین های گروه بی است، كه به منظور حفظ سلامت و بهبود رشد پوست، مو و ناخن فرموله شده است.

قرص اسید فولیک محصول شرکت آیلار طب آذر

قرص آهسته رهش فولیک اسید 600 (فولاسین) حاوی 600 میکرو گرم اسید فولیک همراه با ویتامین ب6 و ب 12 می باشد که در دوران بارداری و  شیردهی لازم است و همچنین یکی از فرآورده های ضروری برای سلامت سیستم قلبی و عروقی می باشد.

 

قرص آ-زد لوتئین محصول شرکت آیلار طب آذر

قرص آ-زد با لوتئین حاوی مقادیر متعادلی از ویتامین ها و مینرال هاست كه سبب بهبود سلامت فیزیكی و روانی افراد میشود و علاوه بر آن به تقویت  بینایی و محافظت از چشم ها هم كمك میكند. این تركیب ویژه تامین كننده 100% نیاز روزانه به ویتامین های اِی ، دی ، سی ، ایی ،کا و ویتامین های گروه بی میباشد، علاوه برآن مواد معدنی مورد نیاز برای سلامت بدن را شامل: روی، آهن، سلنیوم، كلسیم، كلر، پتاسیم، فسفر، منیزیم، ید، منگنز، مس، كروم و مولیبدیوم را فراهم میكند و به ویژه دارای لوتئین هم میباشد.

 

شربت فروویتا محصول شرکت آیلار طب آذر

به فرم محلول خوراکی و طعم خوشایند گیلاس میباشد و تامین کننده مواد معدنی و ویتامین های ضروری بدن.

حاوی آهن ، مس ، فولیک اسید ، B1 , B2 , B6 , B12  زینک و منگنز میباشد و به رشد ارگان ها و تشکیل سلول های خونی و افزایش اشتهای کودکان کمک میکند.

 

ساشه فرتی ویتال محصول شرکت آیلار طب آذر

حاوی ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز میباشد و این محصول به  افزایش توان جسمی و قدرت باروری مردان کمک میکند.

 

کپسول لیبیدو-من محصول شرکت آیلار طب آذر

کپسول لیبیدو-من حاوی پودر گیاه ماکا ، ال آرژنین ، زینک  ، سلنیوم و ویتامین های گروه  B و افزایش دهنده میل، قدرت باروری و انرژی جنسی میباشد و باعث  تقویت باروری میشود.

 

قرص لوتئین محصول شرکت آیلار طب آذر

لوتئین یکی از ششصد کاروتنوئید طبیعی شناخته شده محسوب میشود. در سبزیجات با برگ های سبز مانند اسفناج و کلم یافت شده و به عنوان یک آنتی اکسیدان مطرح است.

لوتئین تأمین کننده مواد مغذی چشم میباشد ، که از طریق کاهش خطر دژنراسیون ماکولائی ( از بین رفتن لکه زرد ) موجب حفظ سلامت چشم ها میگردد.

لوتئین و زیگزانتین دو کاروتنوئید آنتی اکسیدان‌های طبیعی هستند که در چشم وجود دارند همچنین گنجاندن آن‌ها در رژیم غذایی میتواند اکسید شدن در سلول‌های چشم را کاهش دهد و از بین رفتن شبکیه و عدسی چشم پیشگیری کند.

لوتئین و زیگزانتین، تنها کاروتنوئیدهای موجود در عدسی چشم میباشند و مصرف آن ها می تواند خطر ابتلا به کاتاراکت را کاهش دهد.

محصول شامل 20 میلی گرم لوتئین و 160 میکروگرم زیگزانتین میباشد.

 

قرص ب کمپلکس پلاس زینک محصول شرکت آیلار طب آذر

این مکمل ترکیب کاملی از ویتامین های گروه ب و زینک میباشد ،  این مکمل ترکیبی منحصر به فرد  میباشد برای کمک به تقویت سیستم عصبی ، تامین انرژی مورد نیاز روزانه و حفظ  وسلامت پوست ، مو و ناخن و همچنین به عملکرد سیستم گوارشی و کاهش استرس کمک میکند.

 

قرص گلوکزآمین کندروتئین ام اس ام  محصول شرکت آیلار طب آذر  

گلوکزآمین  قند آمینی ضروری جهت سنتز و تولید کارتیلاژ مفاصل میباشد که در ساخت و ترمیم غضروف ها ، نقش اساسی دارد. کندروئیتین به میزان زیادی در مایع بین مفصلی (سینوویال) وجود دارد و وظیفه آن نرم کردن ، ضربه گیری و حفظ لغزندگی مفاصل میباشد.

ام اس ام ترکیبی ضروری جهت حفظ الاستیسیته و انعطاف پذیری مفاصل میباشد و دارای عملکرد تسکین درد، کاهش التهاب و تورم در مفاصل آسیب دیده، افزایش جریان خون و کاهش اسپاسم های عضلانی میشود، همچنین دارای اثر آنتی اکسیدانی بوده که باعث سنتز کلاژن در بافت غضروف میگردد.

 

قرص پریناتال محصول شرکت آیلار طب آذر

در دوران بارداری نیاز به برخی ویتامین‌ها و مواد معدنی تا دو برابر قبل از بارداری افزایش می یابد. این میزان افزایش نیاز برای رشد جفت و جنین به حدی است که برخی اوقات تنها با مصرف مواد غذایی تامین نمیشود و بنابراین مصرف برخی قرص‌ها و مکمل‌ها ضروری است . محصول پریناتال برای دوران قبل ، حین حاملگی و و دوران شیردهی تهیه شده است که غنی از ویتامین ها و مواد معدنی ضروری برای رشد و نمو جنین و سلامت مادر میباشد.

 

قرص ایزی آیرون  محصول شرکت آیلار طب آذر

این محصول حاوی 28 میلی گرم آهن و 60 میلی گرم  ویتامین سی  برای جذب بهتر آهن میباشد و  همچنین فولیک اسید و ویتامین ب 12 در این محصول باعث جذب بالاتر آهن میشود.

ملح آهن در محصول ایزی آیرون نیچرفیت بیس گلیسینات میباشد که  این ملح آهن بهترین و جدیدترین فرم آهن است که بالاترین قابلیت جذب را در بدن داراست عوارض معمول گوارشی مانند تهوع، استفراغ و یبوست که در اثر مصرف اکثر مکمل های آهن به ویژه سولفات آهن اتفاق می افتد، در حضور این ترکیب Iron Bisglycinate به کمترین میزان خود میرسد.

 

کپسول پنا مکس  محصول شرکت آیلار طب آذر

این محصول ترکیبی از اسید های آمینه و فراورده های گیاهی میباشد حاوی ال آرژنین ، ال کارنتین و عصاره ی جینکو بایلوبا میباشد و به بهبود عملکرد جنسی آقایان کمک میکند ، این محصول باعث افزایش میل و قوای جنسی ، بهبود نعوظ در آقایان و بهبود اختلالات جنسی میشود.

 

کپسول WFS PLUS محصول شرکت آیلار طب آذر

این محصول فرموله شده جهت بهبود تنبلی تخمدان یا سندرم تخمدان پلی کیستیک و به تامین ویتامین ها، مواد معدنی و ریز مغذی های ضروری قبل از بارداری و همچنین به باروری خانم ها کمک می کند.

 

قرص فرتیلیتی مکس محصول شرکت آیلار طب آذر

ترکیبی از آهن ، کو آنزیم Q10  ، ویتامین ها و مواد معدنی جهت کمک به باروری خانم ها میباشد.

این محصول برطرف کننده اختلالات جنسی در خانم ها ، افرایش انرژی جنسی و  به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک میکند.

 

کپسول موتیلیتی مکس محصول شرکت آیلار طب آذر

ویتامین ها ، مواد معدنی ، اسیدهای آمینه و فرآورده های گیاهی مناسب برای سلامت اسپرم و کمک به باروری آقایان می باشد این محصول  به افزایش تحرک اسپرم  و حفظ سلامت و کیفیت اسپرم  کمک میکند.

به اشتراک بگذارید:
WhatsApp چت از طریق واتساپ 09211924310